דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

תפריט הרזיה בהתאמה אישית

הגוף שלך ראוי לטיפול הטוב והבריא ביותר!

עודפי משקל וסיבותיהם משתנים מאדם לאדם. פתרונות "פלא" ש"צצים ונעלמים" מדי יום – לא מביאים לתוצאות ומזיקים לבריאותך. שנים של מחקרים וניסיון רפואי הוכיחו כי סוד ההרזיה טמון בהכרת הנתונים של המרזה ובהתאמת תכנית ייחודית אישית להרזיה בפיקוח רפואי.

על פי שאלון ההרשמה, הצוות המקצועי מתאים לך תפריט אישי התואם את נתונייך האישיים והרפואיים ואת סדר יומך. התפריט כולל 3 ארוחות משביעות ומנות ביניים בכל יום עם כל אבות המזון שכל כך חיוניים לבריאותך וגם מתוק ופחמימות! הארוחות קלות מאוד להכנה ומתאימות לשגרת החיים שלך.

שאלון ההרשמה מכיל כ- 25 שאלות שיאפשרו לצוות המקצועי להתאים לך תכנית אישית במיוחד עבורך. השאלות מתייחסות לנתונייך הגופניים, מצבך הבריאותי, ההיסטוריה הרפואית שלך, הרגלי התנהגותך והגבלות במזון. לאחר קבלת השאלון והכנת התכנית האישית שלך אנו נשלח אליך את ערכת ההרזיה שלך באמצעות שליח עד פתח הבית.

 

ייעוץ וליווי אישי

עם הצטרפותך לתכנית תקבל/י מספר נייד אישי של יועצת הרזיה שתלווה אותך מרגע ההרשמה ועד להשגת התוצאות ושמירת המשקל – היועצת תכיר היטב את נתונייך האישיים, תעקוב אחר המשקל וההתקדמות שלך בתכנית, תיתן לך ליווי וייעוץ מקצועי, תציע תחליפים למזונות בתפריט – וכל זה באופן פרטי ובכל זמן!

*השאלון והאתר מאובטחים טכנולוגיית SSL (פרוטוקול SSL הינו סטנדרט בינלאומי המאפשר הצפנה של מידע). אנו מבטיחים לך כי הפרטים האישיים יישמרו ויטופלו בסודיות מלאה!

*ניתן למלא את השאלון דרך האתר או באמצעות יועצת מקצועית בטלפון 1-700-700-714

התאמה אישית בפיקוח רפואי. כי מה שמתאים לך לא מתאים לאחר!

* לפרטים נוספים על שיטת ההרזיה המהירה של מרזי מורית

* להרשמה ורכישה ישירה

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות