דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

רוצים לרדת במשקל? הכל עניין של תכנון

מסתבר, שכמו במקומות רבים אחרים בחיים, לפעמים גם בתחום הדיאטה והירידה במשקל תכנון נכון וקפדני יכול לעשות את כל ההבדל. להלן 15 טיפים שיעזרו לכם לתכנן את צריכת המזון במהלך תכנית הירידה במשקל:

טיפ #1: פנו לעצמכם שעתיים בשבוע כדי לתכנן ולרכוש את המצרכים הדרושים להכנת הארוחות שלכם במהלך השבוע. אל תשכחו לרכוש גם חטיפים בריאים, על מנת שהם יעזרו לכם להתגבר על משברי הרעב הקטנים במהלך היום.

טיפ #2: קנו לוח כתיבה גדול למטבח, וכתבו עליו את תכנית הארוחות השבועית שלכם.

טיפ #3: ערכו רישום מדויק של כל הדברים שאתם אוכלים ושותים במהלך היום, ולפני השנייה שלחו את היומן הקטן הזה לחבר או בן משפחה שנמצא בסוד העניינים (של הדיאטה שלכם). זה יעזור לכם להיות ישרים וכנים עם עצמכם.

טיפ #4: בתחילת כל שבוע הכינו קערת סלט ושמרו אותה במקרר. כך יגבר הסיכוי שתשלבו ירקות בארוחת הערב שלכם.

טיפ #5: אל תדלגו על ארוחות. הרעבה עצמית יכולה להכניס את הגוף שלכם למצב של שימור מאגרי השומן, וכך קשה יותר לשרוף קלוריות.

טיפ #6: שאתם מכינים את ארוחת הערב, הגדילו את הכמות שאתם מכינים. כך, תוכלו לארוז מחצית מהכמות לארוחת הצהריים של מחר.

טיפ #7: חיתכו את הירקות לחתיכות גדולות. לעיסה איטית מביאה לירידה בכמות המזון שאתם צורכים באופן כללי.

טיפ #8: שמרו במקרר שלכם ירקות ופירות חתוכים. כך, בזמן שתרגישו את הרעב משתלט עליכם תוכלו לגשת למקרר ולקחת נשנוש בריא וטעים.

טיפ #9: במהלך תכנית ההרזיה, דאגו לנקות את המטבח והמזווה שלכם מחטיפים, מתוקים ושאר מאכלים משמינים. מה לעשות, הפיתוי עלול להיות חזק ממכם.

טיפ #10: העבירו את האכילה שלכם למצב אוטומט ותכננו את הארוחות שלכם מראש. כך אתם מגדילים את הסבירות שלא להתפתות לבחירות מזון לא נכונות במהלך היום.

טיפ #11: נמאס לכם לאכול את הסלט מהקערה? הכניסו אותו לפיתה מחיטה מלאה, סחטו מעל קצת לימון, ויש לכם ארוחה בריאה ומזינה.

טיפ #12: אם אתם אוכלים מול הטלוויזיה, זה הזמן להפסיק. אכילה מול מסך טלוויזיה או מול כל הסחת דעת אחרת גורמת לנו לצרוך כמות גדולה יותר של קלוריות.

טיפ #13: באמצע הארוחה, קחו הפסקה מתודית של 30 שניות ובדקו עם עצמכם כמה אתם עוד באמת רעבים. רק לאחר מכן המשיכו בארוחה.

טיפ #14: שמרו את המטבח וחדר האוכל שלכם לבישול ואכילה בלבד. נסו לא להשתמש בהם לעבודה, כי כך יגדל הפיתוי שלכם לאכול במשך היום.

טיפ #15: אם זה מסתדר עם סדר היום שלכם, נסו לא לאכול לאחר השעה שבע בערב. זאת, משום שאכילה בשעות המאוחרות מגדילה את הסיכוי שלכם לקבל החלטות לא בריאות בקשר לדברים שאתם אוכלים.

לסיכום, תכנית הרזיה היא לא תכנית חלל, אבל היא גם אינה משחק ילדים. תכנון נכון ומדויק יכול להקל על התהליך ולגרום לכם לרזות במהירות רבה יותר, וגם ביתר קלות.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות