דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

כמה אתם מוכנים "להשקיע" כדי לרדת במשקל?

אין זה סוד כי ירידה במשקל דורשת השקעה גדולה והרבה וויתורים קטנים. השאלה היא, האם אתם באמת מוכנים לקראתה?

אנשים רבים משקיעים זמן ממושך בחיפוש אחר הדיאטה המהירה הטובה ביותר: הם בודקים, שואלים, מתייעצים, ובסופו של דבר מקבלים את ההחלטה הנכונה (או הלא נכונה) עבורם. יש רבים המאמינים כי אם ירכשו כדורי הרזיה, מדבקות הרזיה, טיפות או לחלופין יצטרפו לאחת מקבוצות ההרזיה השונות – יתרחש קסם והם יחלו לרדת במשקל במהירות ובקלות. אך מרבית האנשים שרוצים לרדת במשקל שוכחים לשאול את עצמם את השאלה החשובה באמת: "מה אני מוכן להשקיע במהלך?" ולא, ההשקעה איננה רק כספית…

 

השקעה בזמן

עובדה ידועה היא כי המצרך היקר ביותר לאדם בזמנים המודרניים הוא זמן פנוי, לכן חשוב לזכור כי גם תכנית הרזיה דורשת השקעה גדולה בזמן. בתחילה יש להשקיע זמן במחקר ולימוד שיאפשרו לנו לבחור את התכנית המתאימה עבורנו; לאחר מכן במהלך התכנית יש להשקיע זמן בפעילות גופנית, כמו גם בהכנת ארוחות מזינות המתאימות לתכנית ההרזיה שבחרנו.

אז לפני שאתם מחליטים להתחייב על תכנית הרזיה כזו או אחרת, חשוב שתנסו לשאול את עצמכם את השאלה הבאה: כמה זמן ביום או בשבוע אתם מקדישים, לדוגמה, לצפייה בטלוויזיה? ועכשיו תשאלו את עצמכם, האם תהיו מוכנים לוותר מעט מעט על צפייה בטלוויזיה ורביצה נוחה כל כך על הכורסא כדי שתוכלו להשקיע זמן זה בביצוע כל המשימות הכרוכות בתכנית ההרזיה שבחרתם? אם התשובה לכך היא שלילית מומלץ לוותר על התכנית עוד בשלב הרעיון…

השקעה במזון

איכות המזון שאנו מכניסים לגופנו עומדת ביחס ישר לאיכות התאים בגוף. אלו הם התאים שמייצרים אנרגיה ומאפשרים להפעיל את מערכות הגוף השונות בצורה תקינה: אם יינתנו להם המזונות הנכונים – הם יוכלו להתחדש ולהיות בריאים לאורך זמן. מצד שני מזונות שאינם בריאים משפיעים בצורה שלילית על התאים והם אינם יכולים לתפקד כראוי, לטפל בפסולת שמצטברת בגוף ולחדש את רמת האנרגיה. התוצאה של אכילת מזונות לא בריאים היא חולשה מתמשכת ועייפות.

וכן, למרות כל המגמות בשוק מוצרים ומזונות בריאים הם עדיין במרבית המקרים יקרים יותר ממוצרים שאינם בריאים. לכן, כשאנחנו מתכננים את תכנית הירידה במשקל חשוב לקחת גם השקעה זו בחשבון ולשכלל אותה ביחד עם שאר הנתונים. אז אם גם אנו ובני משפחתנו חיים על תקציב חודשי מסודר יש לקחת בחשבון את ההוצאה על המזון במהלך תקופת ההרזיה ולחשוב על אילו דברים אחרים בתקציב החודשי נהיה מוכנים לוותר, או לחלופין איך נוכל להגדיל את הכנסתנו החודשית.

השקעה בעצמנו
להשקיע בגוף שלנו, במוח ובנשמה שלנו זו ההשקעה הנבונה ביותר שאנו יכולים לעשות. לכן חשוב לקחת את ההחלטה לאכול בריא כמה שמתאפשר, להימנע ככל האפשר ממזונות לא בריאים ולהשתחרר באופן כללי מהדברים השליליים בחיים.

לסיכום, ירידה במשקל היא אתגר שניתן לעבור בהצלחה אך היא בהחלט דורשת השקעה ומיקוד במספר רבדים.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות