דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

ירידה במשקל? תתפלאו, זה יכול להיות דווקא קל

איך לרדת במשקל

עבור רבים מאתנו אשר סובלים מעודף משקל וכבר שנים מנסים שיטות שונות להרזיה, ירידה במשקל נתפסת כפעולה קשה ולעיתים אף בלתי אפשרית. מאמר זה יעסוק בשאלה הגדולה, איך לרדת במשקל? ובקשיים הכרוכים בתהליך של ירידה במשקל וכיצד ניתן להקל על תהליך זה ולהפוך אותו לאפקטיבי ופשוט יותר.

אז מהם הדברים אשר מקשים עלינו לרדת במשקל?

אחד הדברים השכיחים ביותר אשר מקשים מאוד על ירידה משמעותית במשקל הינו רגש שקיים בתוך כל אחד מאתנו וצף לרוב לאחר תסכול מתמשך: הייאוש. לא פעם שאלנו את עצמנו איך לרדת במשקל וניסינו תפריט לירידה במשקל שמישהו מהמשפחה המליץ לנו עליו או שקראנו עליו באינטרנט, דיאטות שונות ומשונות אשר מבטיחות קצב מהיר של ירידה במשקל: כאלו ששמענו עליהן, כאלו שקראנו עליהן באינטרנט וכאלו שנוסו על ידי שחקנים וידוענים. בכל פעם ניסינו את הטרנד החדש עד ש… נמאס! ואז, שוב חזרנו לתפריט הרגיל שלנו שהגוף התגעגע אליו כל כך.

מיותר להוסיף, שגם המשקל חזר לעצמו במקרה הטוב או עלה אף יותר. כל זה גורם לתחושת תסכול מתמדת. עוברים מדיאטה כזו לאחרת והגוף חש כמו אקורדיון, מתכווץ ומתרחב, מתכווץ ומתרחב – מה שבהחלט מביא לייאוש הוא אי יכולת לרדת במשקל או לקצב איטי מאוד של ירידה במשקל. קצב הירידה שלנו במשקל הוא מייאש, ובשורה התחתונה אנחנו נשארים באותו המצב לאורך חודשים ושנים, עם קילו יותר, קילו פחות.

איך לרדת במשקל ושבכל זאת זה יהיה קל?

בכדי לרדת במשקל בצורה תקינה יש לזכור מספר כללים שיסייעו לנו בתהליך:

  1. בראש ובראשונה, לפני שניגע בנושא המזון עצמו, נגלה את הקלישאה הנכונה ביותר לירידה במשקל והיא: בכל תפריט לירידה במשקל חשוב לשלב אותו עם פעילות גופנית. ספורט מסייע בשריפת שומנים והוא לעולם לא מאכזב, כמובן אם הוא משולב עם תפריט מאוזן של ירידה במשקל.
  2. לאחר מכן, ניתן את הדעת על המזון שנכנס לפינו מדי יום ביומו. זאת ניתן לעשות על ידי מומחים בתחום התזונה או בקריאת חומרים רלוונטיים שיעזרו לכם להבין איך לרדת במשקל. יתכן ונגלה שפעולה נכונה של ירידה במשקל אינה קשה כל כך, מסובכת ומעייפת כפי שתמיד התרגלנו לשמוע במהלך החיים.
    3. כוח רצון, זה שם המשחק. כוח רצון והתמדה הם הערובה להצלחה והפתרון לשאלה איך לרדת במשקל.

איך אנחנו במרזי מורית יכולים לעזור?

תכנית הדיאטה המהירה הייחודית שפותחה במרזי מורית על ידי רופאים ומומחים לחיטוב ותזונה משוויץ, עונה על השאלה איך לרדת במשקל בצורה נכונה ובריאה. התוכנית שלנו משלבת בתוכה את כל האלמנטים שמאפשרים ירידה במשקל במהירות ושמירה על התוצאות לאורך זמן. באמצעות שאלון הרשמה מיוחד, שממולא על ידי הלקוח באתר האינטרנט של החברה, מתאים צוות המומחים של מרזי מורית, בייעוץ ולווי רופא, תפריט לירידה במשקל בצורה אישית הבנוי לצרכיו של המרזה. התפריט כולל בין 3-4 ארוחות ביום ומאפשר אכילה מאוזנת ובריאה לאורך כל תקופת ההרזיה. לאחר מכן, במהלך כל תקופת הדיאטה, עומד לרשות המרזה צוות של יועצות תזונה, שעוזרות לו להתמודד עם כל השאלות והמשאלות שעלולים לעלות במהלך התקופה.

כן. קשה להתווכח עם הצלחות. מעל 500,000 לקוחות כבר ירדו במשקל והצליחו להגיע לגוף מחוטב באמצעות תכנית ההרזיה של מרזי מורית.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות