10 טיפים לירידה במשקל  

tips-yeirda-bamishkal

כדי שתוכלו להפיק את המרב מתכנית ההרזיה שלכם, יש למצוא את הדרכים היעילות ביותר שיעזרו לכם לשרוף שומנים, למקסם את התוצאות ולמזער את ההיקפים. להלן 10 טיפים לירידה במשקל  שיאפשרו לכם לרזות בצורה מהירה ובריאה:

טיפ מספר 1: שתו יותר מים- אחד הטיפים היעילים לירידה במשקל במסגרת דיאטה מהירה הוא הורדה של צריכת המשקאות הממותקים והמוגזים והצמדות לשתיית מים. מומחים טוענים כי יש לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום על מנת לשמור על גוף בריא. בנוסף לשטיפת הרעלים מהגוף שתיית מים עוזרת בבניית השרירים.

טיפ מספר 2: אכלו יותר ארוחות- חלוקת צריכת המזון היומית ל-3 ארוחות ביום היא המינימום הדרוש על מנת לרדת במשקל. המומחים גורסים, כי במהלך תקופה של ירידה במשקל מומלץ לאכול אפילו ארבע-שש ארוחות קטנות ביום. חשוב לוודא שכמות המזון הנצרכת בכל ארוחה היא אכן קטנה יותר וסך כמות המזון הנצרכת במהלך היום לא גדלה.

טיפ מספר 3: עיבדו עם משקולות- אחת הדרכים המצוינות למקסם את כמות השומן שאתם שורפים היא להוסיף עבודה עם משקולות לתכנית האמונים הקבוע שלכם. האימון עם המשקולות יעזור לא רק לחטב את הגוף אלא גם יעזור לשפר את הבריאות באופן כללי. הרמת משקולות מאפשרת לשרוף קלוריות ושומן מהר יותר מאשר פעילות גופנית מסורתית וגם מגבירה את קצב חילוף החומרים.

טיפ מספר 4: הכניסו חלבון לתפריט- בחרו במזונות עתירי חלבונים על מנת להגביר את קצב חילוף החומרים ועל מנת לאפשר לגוף לשרוף שומן במהירות. בנוסף לשריפת שומן, דיאטה עשירת חלבון תעזור לכם לבנות מחדש את השרירים בין האמונים. לכן חשוב לבחור בקפידה את החלבונים שאתם משלבים בדיאטה ולדאוג שהם לא יהיו עתירי קלוריות.

טיפ מספר 5: צמצמו את כמות הקלוריות בחכמה- זה עשוי להיות מפתה מאד לחתוך באופן דרסטי את צריכת הקלוריות בזמן ביצוע תכנית הרזיה, אך במקום זאת השתמשו בשיטת הפחתה מדורגת כדי למזער את הסיכון. הפחתת הקלוריות במהירות רבה מדי גורמת לגוף לשרוף את כל קלוריות הזמינות וכתוצאה מכך חילוף החומרים נפגע.

טיפ מספר 6: צ'פרו את עצמכם- כשזה מגיע לדיאטה מהירה חשוב שמידי פעם תדאגו לצ'פר את עצמכם. באמצעות לקיחת פינוק מפעם לפעם יש סיכוי טוב יותר שלא "תרמו" את עצמכם במהלך תכנית ההרזיה. לכן חשוב לפנק את עצמנו מידי פעם בקוביית שוקולד קטנה או כל מזון אחר שעושה לנו טוב על הנשמה.

טיפ מספר 7: הימנעו ממרתון של אימונים- אחת הטעויות המרכזיות שאנשים עושים כדי לרזות היא לבצע אימון גופני ארוך ואינטנסיבי. במקום זאת מומלץ "לשבור" את האימון הגופני לחתיכות קטנות ולפרוס אותו לאורך היום. כך למשל ניתן לצאת להליכה נמרצת בבוקר, ליהנות מאימון קצר בארוחת הצהריים ולהתאמן עוד קצת בשעות הערב.

טיפ מספר 8: גוונו את הפעילות הגופנית שלכם- ככל שתשכילו לגוון את סוג התרגילים – כך תוכלו להימנע משעמום ותעמדו ביתר קלות במטרה העיקרית שלכם: לשרוף שומנים. תוכלו למשל ביום אחד לצאת לרכיבה על אופניים, וביום אחר להליכה או לשחייה בבריכה.

טיפ מספר 9: הימנעו מאלכוהול- אם אתם רוצים לשרוף שומנים במהירות כדאי מאד שתמנעו משתיית אלכוהול העשיר בסוכרים ופחמימות. האלכוהול פועל כמעכב לשרפת השומן ומאפשר לגוף לאחסן אותו במהירות רבה יותר.

טיפ מספר 10: מרזי מורית- שיטת הדיאטה המהירה של חברת מרזי מורית כוללת את כל המרכיבים הדרושים לירידה מהירה אך מאוזנת במשקל. התכנית משלבת תפריט המותאם אישית באמצעות רופא, מוצרים המבוססים על נוסחאות שוויצריות המזרזות את שרפת השומנים ודיסק DVD  ייחודי הכולל שתי תכניות לחיטוב הגוף והצרת ההיקפים.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות  
תפריט ניווט
×
X