דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

וונדר-וומן לא קיימת במציאות!

דיאטה, הורות וקריירה – איך "לעזאזל" עושים הכל וגם יורדים במשקל??

אז בנוסף לכל הציפיות של העולם ממך (חוץ מאלו שלך כמובן..) יצא עכשיו הסרט החדש של גל גדות "וונדר-וומן", שכמובן מצליחה להיות גם אשת קריירה, גם אמא מדהימה ומיותר לאמר שדיאטה היא לא צריכה בכלל.. אז איך לעזאזל עושים את זה?? איך נראים מליון דולר ומצליחים לשמור על המשקל תוך כדי ניהול קריירה תובענית ואמהות במשרה מלאה???

שאלה טובה..

אז בואי נתחיל קודם בלהירגע ולקחת אוויר, כי חוץ ממך ומהקולות בראש שחופרים לך כמה את צריכה להיות מושלמת – אף אחד לא באמת מצפה ממך להיות כזו.. ולמה זה כזה חשוב להירגע? כי הגורם מספר אחת להשמנה (בעיקר השמנה בטנית) הוא קורטיזול – הרמון "הלחץ" שהגוף מפריש כשאת בסטרס.

אז אחרי שלקחת אוויר ונרגעת קצת נעבור לשלב ב' – בניית תכנית שפויה והגיונית שבאמת תוכלי לעמוד בה ולא אחת כזו שנועדה מראש לכישלון..

איך עושים את זה?

ניסיון ב"לג'נגל" בין האימהות לקריירה יש לך כבר (ואף אחת לא יכולה להגיד לך איך לעשות את זה טוב יותר ממה שאת יודעת) – לכן מה שחשוב עכשיו זה לפנות זמן ומקום לדיאטה, כלומר לעצמך.

דיאטה = מקום וזמן לעצמך!

תרשמי בבקשה את המשפט הזה בראש המחברת שלך מתחת לכותרת "וונדר-וומן לא קיימת במציאות!" (וגם לא גל גדות שיש לה המון כסף ועזרה, וחשוב מכך – גנים מופלאים שלא מצריכים ממנה לעשות דיאטה..).

מכיוון שאת, כמוני, לצערנו, לא התברכת בגנים אלו ויש לך נטייה להשמנה (אחרת לא היית נשארת לקרוא עד עכשיו) – כן צריכה להכניס את הדיאטה לסדר היום שלך..

אז עכשיו אחרי שרשמת את 2 המשפטים האלו בראש העמוד – נעבור לתכנית עצמה:

מה הדבר הקטן, הכי קטן בעולם, שאת כן יכולה להכניס לסדר היום שלך שקשור אלייך ואל הגוף שלך?

הנה כמה הצעות:

  1. תתחילי את הבוקר עם כוס מים פושרים וחצי לימון סחוט (זה ימריץ לך את המטבוליזם ויסייע לגוף לנקות רעלים)
  2. אכלי ארוחת בוקר קטנה (קטנה!) – כזו שלא מצריכה ממך יותר מדי זמן בבוקר (למשל יוגורט ופרי, חטיף אנרגיה ופרי, 2 תמרים יבשים ו-10 שקדים, 3 פריכיות אורז עם קצת גבינה, או 2 פרוסות לחם עם כף אבוקדו..)
  3. שימי בתיק חטיף אנרגיה ופרי או 2 תמרים יבשים וחופן אגוזים שיהיו לך "בשלוף" כשתהיי רעבה במקום להתנפל על העוגה שהמזכירה הביאה למשרד..
  4. שלבי 15 דקות של הליכה ביום – את יכולה להחנותת את הרכב רחוק וללכת ברגל, לעלות במדרגות במקום במעלית, ללכת לסופר ברגל או לעלות על ההליכון 15 דקות בדיוק ולרדת מיד..)
  5. לקבוע אימון כושר אחד בלבד בשבוע (באותו יום ובאותה שעה כל שבוע)

איך זה נשמע לך עד עכשיו..?

אז בואי נתחיל עם זה לשבוע אחד בלבד, ובשבוע שלאחר מכן תוכלי להוסיף עוד משהו קטן – וכך הלאה עד שבסיום החודש הראשון תגלי שירדת 2-3 ק"ג בלי להילחץ יותר מדי..

ויקירתי, אל תשכחי! האדם היחיד בעולם שחשוב מה הוא חושב עלייך הוא את! לא אף אחד אחר!!

שלך,
מורן.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות