דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

תפריט הרזיה מהירה מאוד: שלוש שיטות בדרך להצלחה

הרזיה מהירה

לאחר אינספור נתונים ומחקרים שנערכו ופורסמו במהלך השנים האחרונות בארץ ובעולם בנושא של דיאטות אשר מבטיחות תוצאות של הרזיה מהירה וקלה, אנשים רבים הגיעו למסקנה כי תפריט הרזיה מהירה לשבוע אינו בריא ובמרבית המקרים, לאחר שמבצעים תכנית דיאטה מהירה מאוד לשבוע משמינים אף יותר. האם המיתוסים הללו נכונים? תלוי, לאו דווקא.

מהי הרזיה מהירה?

לפני שנכתוב על השיטות להרזיה מהירה, כדאי שנבין בתחילה מהי למעשה דיאטה מהירה ובריאה. דיאטה מהירה היא השלת קילוגרמים רבים תוך מועד זמן קצר יחסית, וכמו לכל דבר אחר בחיים, גם לה יש יתרונות, וגם חסרונות.

3 שיטות להרזיה מהירה:

שיטת דיאטת חלבונים – מי שחיפש דיאטה מהירה וקלה נמצא במקום הלא נכון, מדובר על דיאטה קשה מאוד לביצוע. התפריט היומי בשיטת דיאטה זאת יהיה מורכב מאכילת חלבונים וירקות ללא הגבלה, אך יהיה נטול פחמימות לחלוטין. משמע, במסגרת תקופת ההרזיה ניתן לאכול ביצים, בשר, עופות, דגים וגבינות, כל זה בתוספת ירקות. שיטת הדיאטה המהירה מאוד אמנם עשויה להוביל להורדה משמעותית במשקל, אך אינה מכילה את אבות המזון החשובים ביותר שהגוף זקוק לו: פחמימות. ישנם אנשים הסבורים כי מדובר על דיאטה מהירה ובריאה אך העדויות בפועל מראים אחרת, אנשים רבים המעידים שלאחר החזרה לתפריט הרגיל עם סיום תקופת ההרזיה המהירה, המשקל שלהם עלה ליותר מן המשקל ההתחלתי של לפני תקופת ההרזיה.

שיטת דיאטת ירקות –  שיטת דיאטה זו נחשבת לשיטה הקיצונית ביותר, היא לא בריאה ולא קלה בכלל. התפריט של הדיאטה הזו מורכב אך ורק מירקות, כך שלמעשה הוא כמעט נטול קלוריות לגמרי. שיטה זו מבטיחה הרזיה מהירה מאוד, אך ידועה כמסוכנת, מאחר והגוף עלול להתמוטט ממחסור באנרגיה. אנשים אשר רוצים לעשות דיאטה מהירה מאוד לשבוע עושים שימוש בדיאטת ירקות. ישנם אנשים אשר מיותר לציין, שבעת החזרה לתפריט הרגיל, במרבית המקרים, הגוף מעלה את כל מה שהשיל, כך ששיטת הדיאטה הזאת אינה יכולה לשמר את תוצאותיה לאורך זמן.

שיטה מאוזנת, דיאטה מהירה ובריאה –  שיטה זו היא השיטה הנכונה להרוויח הרזיה מהירה מאוד ובריאה, בנוסף היא גם שומרת על התוצאות שלה לאורך זמן ונחשבת לקלה יחסית. בשיטה זו, בנוסף לתפריט אשר יכלול מזון מגוון מכל אבות המזון, משולבת גם פעילות גופנית מוגברת כחלק בלתי נפרד מתהליך ההרזיה. הפעילות הגופנית תעזור לשרוף את השומן באופן יעיל, כך יוכל המרזה ליהנות מדיאטה מהירה וקלה ולהגיע לתוצאות מרשימות תוך זמן קצר מאד יחסית, בצורה בטוחה, מהירה ובריאה.

שיטת דיאטה מהירה ובריאה של מרזי מורית הנה למעשה דיאטה מאוזנת וקלה יחסית הכוללת תפריט מותאם אישית למרזה (בפיקוח רפואי של רופאי החברה), לצד שלוש נוסחאות שוויצריות ייחודיות ו-DVD עם תכניות ייחודיות לחיטוב הגוף ולחזרה לגזרה הרצויה.

בכל מקרה, חשוב לזכור, אין באמת דיאטה מהירה מאוד לשבוע שהיא בריאה וכדאית לטווח הארוך. תהליך ההרזיה תלוי בעיקר בהתמדה שלכם.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות