דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

הדיאטה מתחילה מבפנים

אם גם את כמו מרבית הנשים, סביר להניח שכבר ניסית מספר גדול של תכניות דיאטה מכל הסוגים – החל בקבוצות לשמירת משקל, דרך היפנוזה ועד למדבקות המבטיחות הרזיה מהירה תוך מספר ימים. אם זה המצב, סביר להניח כי במהלך אותן תכניות הצלחת להשיל כמה קילוגרמים מיותרים ממשקל גופך, אך יש סיכוי גדול עוד יותר כי לאחר סיום התכניות העלית בחזרה את אותם קילוגרמים ואפילו הוספת עליהם. בתחילה הג'ינס שלך נהיה צמוד יותר, ולאחר מכן הוחזר כלאחר כבוד לארון הבגדים.

 

מדוע אנו נכשלים בתכנית הירידה במשקל?

אם גם את מקשיבה לדברים שאחרים אומרים, יש סיכוי גדול שאת מרגישה שנכשלת בתכנית הדיאטה שלך. דרך אחרת – ומדויקת יותר – להסתכל על המצב היא שהדיאטה נכשלה אתך. זאת משום שמרבית הדיאטות נותנות מענה רק לטווח הקצר, ואינן מתייחסות כלל לגורמים הבסיסים שגרמו לך לעלות במשקל מלכתחילה. או, במילים אחרות, תכניות הדיאטה מטפלות רק בבעיה החיצונית, ומתעלמות מכל דבר שהוא מתחת לפני השטח כגון הרגשות והשכל שלך. כך למשל דיאטת קיץ תעזור לך לעבור בשלום את עונת בגדי הים, אך אם לא תחזקי את היסודות – לקראת הסתיו כבר לא תוכלי להיכנס לג'ינס הצמוד שלך.

 

איך נהפוך כישלון להצלחה?

כדי לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן, את צריכה מדריך שיוביל אותך בדרך המפותלת לגילוי השליטה העצמית וגם לגלות כיצד לרתום כוחות אלו להשגת התוצאות שאת רוצה. סביר להניח כי שמעת בעבר אנשים שאומרים שאם אין לך את הכוחות הנפשיים לשלוט על האכילה שלך – איך לך כוחות בכלל. זה כמובן קשקוש שרחוק מאד מהאמת! כל אישה היא בעלת משמעות ולכל אחת מאתנו כוח רצון וכוח פיזי שפשוט מחכים שיגלו אותם. כאשר את מטפלת בפצעי העבר ועובדת על כוח הרצון שלך, את מניחה את היסודות לירידה במשקל לטווח הארוך.

 

מעשי וכיפי

אם את רק מבצעת תכנית קצרת טווח לירידה במשקל, סביר להניח כי בטווח הארוך תתאכזבי מהתוצאות. מצד שני, אם יש לך תכנית העצמה אישית שהיא גם מעשית וגם מהנה – כנראה שיש לך את המפתחות להצלחה. למעשה, יש סיכוי שתוכלי לרדת מידה שלמה תוך מספר שבועות.

"הסוד" – אם את רוצה לקרוא לזה כך – הוא לאמץ תפריט תזונה המותאם לך אישית, פעילות גופנית המשתלבת באורח החיים שלך – והכי חשוב ליווי ותמיכה מקצועית. חשוב לזכור כי ההצלחה טמונה בפשטות ובמעשיות

מאמינה שאת יכולה לרדת במשקל אבל לא מצליחה? רוצה לדעת עוד? התקשרי עוד היום לאחת מיועצות ההרזיה שלנו בטלפון 1-700-700-714
או השאירי כאן  את פרטיך ואנו נצור קשר במהרה.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות