דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

הדיאטה הסודית של נינט  

על הקשר בין הזמרת המפורסמת, סדרת הטלוויזיה המצחיקה ביותר והדיאטה המהירה המצליחה בישראל

שיטת הדיאטה המהירה של מרזי מורית, שהושקה בירושלים כבר בשנת 1978, והפכה מאז בעיניי רבים בישראל לשם גנרי ל"ירידה במשקל", כבר הוכיחה את עצמה, ולא באמת צריכה אזכורים בטלוויזיה כדי להוכיח שהיא אמיתית ועושה את העבודה. אך כשתכנית הטלוויזיה המתוסרטת המצליחה ביותר בישראל בוחרת לשלב אותך בתסריט שלה – זה כבר עניין אחר לחלוטין!

בפרק הסיום של העונה הרביעית של סדרת הטלוויזיה המצליחה של אדיר מילר, "רמזור", שהוא גם פרק הסיום של הסדרה כולה, מפסיקה דמותו של חפר (המגולמת על ידי השחקן ניר "נירו" לוי) לעשן, וכתוצאה מכך מתחיל "גיסנו" לעלות במשקל במהירות גדולה, ועד מהרה הוא סובל מעודף משקל רציני.

בהמשך הפרק, פוגש חפר את נינה (שדמותה מגולמת על ידי הזמרת ההריונית, נינט טייב) שבזמנו, כשהוא היה עדיין חתיך, חיזרה אחריו בנמרצות יתרה. אבל, באותן שנים סבלה נינה מעודף משקל רציני, וחפר דחה אותה בגסות יתרה (בדיוק כפי שהיה מצופה מהדמות בסדרה). כעת היוצרות התהפכו וחפר, שהוסיף כמה עשרות קילוגרמים למשקלו, פוגש את נינה כשהיא רזה וחטובה.

 

ומה המשפט הראשון שאומר חפר לנינה ברגע שהוא רואה אותה? "מרזי מורית נינה?" או, בתרגום לעברית פשוטה: אני לא מאמין כמה שרזית, בטח עשית את שיטת מרזי מורית!

אז כשאנחנו אומרים ש"מרזי מורית" הוא השם הגנרי בישראל להרזיה בטוחה, אפשר לטעון שאנחנו משוחדים. וכש-500,000 לקוחות שרזו עם מרזי מורית אומרים את אותו הדבר, אפשר להגיד שחוכמת ההמון היא בהחלט מידע מייצג. אך כאשר אחת הסדרות המצליחות ביותר שעלו על המסך הישראלי משתמשת במרזי מורית כשם גנרי להרזיה בטוחה – כנראה שגם הלקוחות שלנו וגם אנחנו יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים!

אז נכון, "רמזור" לצערנו כבר לא כאן, אבל חברת מרזי מורית, שנוסדה לפני ארבע עשורים כמעט, תמשיך להוביל את שוק הדיאטות המהירות בישראל לעוד הרבה שנים.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות