דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

בדרך לחופה: איך תפטרי מהקילוגרמים ותכנסי לשמלה בקלות?

היום הגדול ביותר בחייך מגיע עוד מספר שבועות ואת עסוקה ולחוצה יותר מתמיד. בחירת השירים לפני ואחרי החופה, מי ישב ליד מי, ומה עושים עם דודה נחמה שדווקא חודש לפני החתונה שלך החליטה להפוך לטבעונית. העניין הוא, שמרוב לחץ את מזניחה את הגיבורה האמיתית של הערב, שהיא כמובן את, וכתוצאה מההזנחה הזו הוספת לעצמך כמה קילוגרמים מיותרים. אותם קילוגרמים מיותרים, רחמנא לצלן, לא ממש מסתדרים עם שמלת החתונה המהממת שקנית לפני שלושה חודשים.

אז איך למרות הלחץ והבלגן שצפויים לך בשבועות הקרובים תוכלי להיפטר מאותם קילוגרמים ולהגיע ליום הגדול שלך שהשמלה יושבת עלייך בדיוק? מסתבר כי זה עניין די פשוט.

על מה כדאי לוותר לפני היום הגדול?

עם כל הלחץ שאת מתמודדת אתו, העצה הבאה אומנם אינה קלה ליישום אבל בהחלט הכרחית: בשבועות שנותרו לך עד היום הגדול תשתדלי לוותר על צריכת מזונות עשירים בפחמימות כגון לחם על סוגיו השונים ופסטות. במקום זאת אמצי לעצמך מזונות אחרים. כמו כן מומלץ מאד להוציא מהתפריט שלך משקאות מוגזים ומשקאות מתוקים ועתירי קלוריות. הסיבה היא שצריכה מוגזמת של פחמימות ומשקאות עתירי קלוריות מביאה לנפיחות באזור הבטן – ואותה נפיחות, שאולי איננה משמעותית בימים רגילים, עשויה להשפיע מאד על הצורה בה תראי בשמלת החתונה שלך. אפילו יש סיכוי שהתוצאה הלא נעימה הזו תגרום אפילו לדודה נחמה לחזור לאכול חיות..
כמעט מיותר להזכיר אך במהלך השבועות הקרובים את חייבת להתעלות על עצמך ולחדול מאכילת חטיפים משמינים. במקום זאת עדיף לעבור לפתרונות מזון משביעים כגון פירות או ירקות חתוכים. ומה עושים שכל החבר'ה במשרד מזמינים את ארוחת הצהריים מהמסעדה שאתם כה אוהבים? בדיוק בשביל זה תכיני לעצמך ארוחה בריאה בבית או שתביאי למשרד סלט גדול או ירקות חתוכים. אחרי הכל, מדובר רק במספר שבועות ואחריהם תוכלי לחזור לתפריט הרגיל.

 

מה כדאי לאכול בשבועות שנותרו עד לחתונה?

כפי שציינו שמלת הכלולות המהממת שלך היא הרבה פחות סלחנית מבגדי היום יום – לכן כדאי ומומלץ לבנות לעצמך תפריט נכון ומתאים שיעזור לך להוריד את הקילוגרמים המיותרים בתוך זמן קצר. אחד הדברים שחשוב לשלב בתפריט הוא מזונות עתירי חלבונים כגון עוף ודגים (במקרה שאינך צמחונית) מכיוון שמזונות מסוג זה עוזרים לשרוף את השומנים במהירות המרבית. מומלץ מאד לאכול כמויות קטנות יחסית של דגים ביחד בירקות ירוקים.

ומה תעשי אם הרעב גובר וצץ לעיתים קרובות בין הארוחות? ההמלצה היא להכין לעצמך שקיות קטנות ולמלא אותן בירקות ופירות חתוכים. הנשנושים הבריאים הללו יעזרו לך להתגבר על הרעב ובנוסף יגבירו את רמת האנרגיה אשר לה את זקוקה עכשיו יותר מתמיד.

באופן כללי מומלץ להקטין בצורה משמעותית את גודלן של הארוחות וכך, הכרס הקטנה שהצמחת לעצמך תעלם, והשמלה תשב עלייך בדיוק.

 

הכי חשוב: לשתות, לשתות ולשתות!

שתייה מוגברת של מים היא הרגל חשוב גם בימים רגילים וכשאנחנו אומרים מוגברת אנחנו מתכוונים ל-8 כוסות מים ביום לפחות. בימים של לפני החתונה שתייה מגברת של מים חשובה אפילו יותר – המים יעזרו לך להילחם בנפיחות, יספקו אנרגיה חיובית וירגיעו את התשוקה התמידית שלך למזונות משמינים.

חשוב לדעת: לעיתים קרובות כאשר אנחנו חשים ברעב – אנו בעצם צמאים. לכן צריכה מוגברת של מים, הפרוסה לאורך כל שעות היום, יכולה להוריד בצורה משמעותית את תחושת הרעב וכתוצאה מכך גם את צריכת הקלוריות היומית.

 

לא להזניח את הספורט!

אז נכון, את באמת עסוקה יותר מתמיד ומעבר לענייני החתונה אין לך פשוט זמן לכלום, אך בסופו של דבר חשוב לזכור שזה היום החשוב ביותר בחיים שלך ואת צריכה להראות בו במיטבך. לכן, למרות שעכשיו זה נשמע הזוי לחלוטין, נסי לשלב בשבועות הקרובים 30 דקות של פעילות גופנית קלה כגון ריצה, הליכה או כל פעילות גופנית אחרת שתעזור לך לשרוף קלוריות.

מזל טוב!

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות