דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

איך לשמור על הדיאטה גם במקום העבודה

נכון, אנשים שעובדים במשרד כל היום מתקשים לשמור על תכנית סדירה של ירידה במשקל – החל בישיבה מול המסך במשך כל שעות היום, דרך הנשנושים במטבח, ועד לרצון לרדת לצהריים עם החבר'ה. העבודה במשרד יכולה להוות מכשול אמיתי לכל תכנית הרזיה. אז איך בכל זאת תשמרו על הדיאטה במהלך שעות העבודה הארוכות במשרד?

טיפ #1: קומו מהכיסא כל שעה. שימו לעצמכם במחשב או בטלפון הנייד התראה שתזכיר לכם לקום מהכיסא כל שעה כדי לבצע הליכה קלה במסדרון, סיבוב "רכילות" בין החדרים השונים או אפילו הליכה לשירותים.

טיפ #2: קיימו פגישות בהליכה. אם קוד הלבוש במקום העבודה שלכם אינו מחייב במיוחד (כמו במרבית מקומות העבודה בישראל) – נסו לבוא עם נעלים נוחות לעבודה. אף אחד לא אמר שכל הפגישות שלכם חייבות להיערך דווקא בחדרי ישיבות סגורים ואם זה ניתן, בהחלט מומלץ לבצע פגישות מחוץ למשרד תוך כדי הליכה.

טיפ #3: אל תאכלו מול המסך. הרגילו את עצמכם לאכול במשרד רק בחברת אנשים אחרים. הנשנושים הקטנים מול המסך מהווים איום ברור ומידי על כל תכנית הרזיה.

טיפ #4: פחות טכנולוגיה – פחות קלוריות. צריכים לתקשר עם קולגה מהעבודה? במקום לשלוח מייל מעצבן בתפוצה אדירה פשוט הרימו את עצמכם מהכיסא ולכו לחדר שלו. לא רק שזה יעזור לכם לרדת במשקל – סביר להניח כי גם הסיבה עבורה הגעתם אליו מלכתחילה תיפטר בצורה מהירה יותר.

טיפ #5: שמרו בקבוק מים על השולחן. שתייה מרובה של מים היא אחד ההרגלים החשובים שיש לאמץ בכל תכנית הרזיה, אך פעמים רבות במשרד אנו שוכחים לשתות מספיק מים ולכן חשוב שבכל רגע נתון יהיה מונח על השולחן בקבוק מים. בנוסף, ההליכה למילוי הבקבוק מחדש בכל פעם גם היא פעילות גופנית ברוכה.

טיפ #6: מי שטורח בערב שבת – אוכל טוב בכל יום עבודה. נצלו את סוף השבוע כדי להכין לעצמכם סלט גדול ולחלק אותו ל-5 מנות שילוו אתכם בכל אחד מימי השבוע בעבודה.

טיפ #7: שתפו את החברים מהעבודה. ספרו לקולגות בעבודה על הדיאטה שאתם עושים, כך שבמקום להזמין אתכם למסעדה חדשה או "על האש" הם יזמינו אתכם לריצת ערב בפארק.

טיפ #8: אכלו סלט כמנה ראשונה. נניח שפעם בשבוע הקולגות שלכם מצליחים לגרור אתכם לאכול בחוץ – חשוב שתבחרו בסלט למנה ראשונה, מכיוון שמרבית המנות הראשונות מכילות כמות גדולה יחסית של קלוריות.

טיפ #9: סיבה למסיבה. שמרו לעצמכם פינוק בריא קטן באחת המגירות בשולחן העבודה. חטיף זה אמור לשמש אתכם בדיוק לרגע בו יעל ממחלקת הנהלת חשבונות יוצאת לחופשת לידה ומביאה למשרד את עוגת השוקולד הנפלאה (והסופר משמינה) שהמתכון שלה עובר במשפחה כבר 7 דורות (לפחות).

לסיכום, אין ספק כי העבודה במשרד מהווה איום על תכנית הירידה במשקל שלכם – אך אם תאמצו לעצמכם הרגלים נכונים גם את המשוכה הקטנה הזו תוכלו לצלוח בקלות.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות