דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

איך לרזות מהר ובביטחה: 6 טיפים לתוכנית הרזיה מצליחה

איך לרזות מהר

כדי להתחיל לרזות מהר נדרשת תכנית הרזיה מצליחה, אך כדי להמשיך ולשמור על המשקל לאורך זמן נדרשים כמה שינויים קטנים אותם יש להטמיע בחיי היומיום. רוצים לדעת איך לרזות מהר ולשמור על המשקל לאורך זמן? קראו את הפוסט הבא.

רוב האנשים חושבים שהם יודעים איך לרזות מהר במשקל מתמקדים בלאכול פחות, במרבית המקרים הם אינם נותנים מספיק תשומת לב לאיכות האכילה ולתמהיל המזונות שהם צורכים. תכניות דיאטה הכוללות הגבלה על קבוצת מזון מסוימת (כמו למשל פחמימות) או צריכת כמות קטנה מידי של קלוריות ביום (מינימום הקלוריות הנדרש ביום לאישה הוא 1000, בעוד המינימום היומי לגברים עומד כ-1,200 קלוריות) – במרבית המקרים אינן עובדות לטווח הארוך מכיוון שקשה לפעול על פיהן לאורך זמן, ומשום שהן לא מספקות לגוף את מגוון החומרים המזינים שהוא צריך. וכך, לאחר שלכאורה השלתם מספר קילוגרמים ממשקלכם – סביר להניח שתשיבו אותם במהרה.

איך לרזות מהר ובצורה בריאה?

להלן מספר טיפים פשוטים שיעזרו לכם להטמיע בחיי היומיום שלכם תכנית דיאטה בריאה:

המוטיבציה מאחורי הביס– חשבתם פעם מה גורם לכם ללכת למקרר ולחפש אחר הנשנוש הבא? פעמים רבות מדובר בלחץ בו אתם נמצאים, פעמים אחרות בעייפות ולפעמים אפילו בהתייבשות. כולם משדרים תחושה של רעב שאינה מוצדקת במרבית המקרים. לכן, לפני שאתם נגשים אל המקרר או המזווה בחיפוש אחר החטיף הבא, חשוב שתשאלו את עצמכם האם באמת מדובר ברעב – או שאתם סתם משועממים, לחוצים או עייפים.

תכננו את הארוחות שלכם- אתם לא באמת צרכים לערוך תכנון מדויק של התפריט למשך החודש כולו – אך בהחלט חשוב לתת תשומת לב לתכנון הארוחות במשך היום על מנת שלא תתפתו למתוקים או חטיפים במהלכו. בנוסף, מומלץ לאכול כמה שפחות בחוץ ולדאוג לבשל את הארוחות בבית מראש על מנת שהן ייתנו לכם מענה בסופו של יום עבודה מפרך.

אלוהי הוויתורים הקטנים- לאחר שסיימתם את תכנית ההרזיה המהירה, חשוב להטמיע שינויים קלים בהרגלי האכילה הקבועים שלכם. הדרך הנכונה ללמוד איך לרזות מהר לא תעשה באמצעות שינוי קיצוני באורח החיים. מהפך קיצוני לא יעשה במרבית המקרים את העבודה, ולפיכך מומלץ להתמקד בשינויים הקלים שאתם יכולים לעשות ולשמר לאורך זמן. כך למשל, ניתן לעבור לשתיית חלב דל שומן, וכמובן להחליף את המשקאות עתירי הקלוריות במים צלולים או סודה קרירה. שימוש בגרסאות דלות שומן של מוצרים כגון גבינות, חמאה ושמנת יכול גם הוא לעשות את העבודה בלי לגרום לכם לוותר על המאכלים שאתם כה אוהבים.

לרוץ מהר, לפני שיגמר- אם חשבתם איך לרזות מהר פעילות  גופנית מכל סוג שהיא היא נדבך חשוב בכל תכנית הרזיה מצליחה. מומלץ לשלב בין פעילות אירובית על בסיס חצי שעה, שלוש עד ארבע פעמים בשבוע, לצד פעילות עם משקולות. אם עבורכם, כמו עבור מרבית האנשים החיים בעידן המודרני, הזמן הפנוי הוא המצרך היקר ביותר – שילוב של תכנית אימונים קבועה במסגרת חיי היומיום שלכם היא אינה משימה פשוטה, אך חשוב לזכור, כי מעבר לשמירה על המשקל, לפעילות גופנית סדירה יש גם השפעה אדירה על הבריאות שלכם באופן כללי. לכן לא משנה כמה אתם עסוקים וכמה רע נראה לוח הזמנים שלכם, מצאו את שלוש השעות השבועיות הללו, ובסופו של דבר אין ספק שתגידו לעצמכם תודה.

שמרו על מערכת חיסונית חזקה- מערכת חיסונית חזקה מהווה את הבסיס לכל גוף בריא, והיא נדבך חשוב גם בתכנית ההרזיה שלכם. צריכה קבועה של ויטמין C יכולה בהחלט לעשות את העבודה.

תכנית ההרזיה של מרזי מורית- תכנית ההרזיה של מרזי מורית מתאימה לכל אלה ששאלו את עצמם איך לרזות מהר? התכנית משלבת תפריט דיאטה מותאם אישית (בפיקוח של רופאי החברה), DVD בלעדי הכולל 2 תכנית לפעילות גופנית הממוקדות בירידה במשקל, ייעוץ ותמיכה צמודה לאורך כל תקופת ההרזיה. וכל זאת, בליווי כמוסות שוויצריות לניקוי רעלים, להגברת תחושת השובע ולהאצת קצב חילוף החומרים.

תכנית השמירה על המשקל של מרזי מורית מספקת את כל הכלים לאנשים שירדו המשקל ורוצים לאמץ לעצמם אורח בריא, שיעזור להם לשמור על משקלם החדש לתקופה ארוכה.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות