דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

איך לעזאזל שומרים על הדיאטה במהלך החגים?

אז כן, למרות הקיץ הקשה שעבר על כולנו הם שוב כאן. בדיוק בזמן כמו בכל שנה. לרוב, מדובר בתקופה נפלאה. חופש, משפחה, חברים והרבה אהבה. אבל, אם את או אתה נמצאים בתהליך הרזיה או שמירה על המשקל, תקופת החגים יכולה להיות בכלל לא קלה.

סביר להניח, כי אם תסתכלו על היומן שלכם, הוא מלא כבר עכשיו באירועי החגים. החל בהרמת הכוסית בעבודה, דרך ארוחת ראש השנה בקרב המשפחה, ועד לשלושה אירועים במהלך חג הסוכות. וזה, עוד לפני שספרנו את כל הארוחות המשפחתיות, החופשה והבילויים. ועם כל ההיצע הזה, אין זה פלא כי רבים מאבדים את הקשר עם תכנית השמירה על המשקל שלהם.

להלן מספר עצות שיעזרו לכם לעבור את תקופת החגים בקלות, ובלי להרוס את העבודה הטובה אותה אתם עושים במהלך כל השנה:

אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפני אנשים שמבצעים דיאטה מהירה במהלך תקופת החגים היא ריבוי האירועים שמתרחשים במהלך התקופה. החדשות הטובות הן, כי אירועים רבים מתקיימים בצורה של בופה, או שהם מציעים מגוון גדול של מנות המוגשות אל השולחן. לכן, ברוב המקרים, יש סיכוי גדול כי תוכלו למצוא על השולחן כמה מנות על בסיס ירקות טריים, או כל תחליף אחר שמתאים לתכנית הדיאטה שלכם.

במקום למלא את הצלחת שלכם במאכלים משמינים, נסו לדבוק באורז, ירקות מאודים ולחם מחיטה מלאה. כשטרנד הטבעונות/ צמחונות תופס תאוצה במקומותינו, במרבית המקרים סביר להניח שזו תהיה משימה די קלה. ואם אתם דווקא כן בענייני בשר, נסו להישאר בזירת העוף ולהימנע מבשר אדום ככל האפשר. בנוסף, כשמגיעים לקינוחים, חשוב להעדיף את הפירות על פני המאפים ושאר המתוקים.

הימנעו משתיית אלכוהול כמה שאתם יכולים. חשוב לדעת, כי אפילו כמות קטנה של אלכוהול מכילה כמות גדולה של קלוריות. לכן, למרות הפיתויים הגדולים, נסו לשלוט בעצמכם. בנוסף, במרבית המקרים שתיית אלכוהול מגבירה את התיאבון. ואם אתם באמת חייבים, לכו על בירה קלה, או יין לבן.

ומה תעשו שהגיע תורכם לבשל, איך תוכלו לשמור על תכנית ההרזיה שלכם ועדיין להוציא את כל האורחים מרוצים. למשל, ניתן להשתמש בחלב רזה כתחליף לחלב שמן או שמנת. זה יפחית משמעותית את כמות הקלוריות והשומן במאכלים, ללא שתהיה פגיעה ממשית בטעם. במקום ביצים אתם יכולים להשתמש בתחליפי ביצים, ובמקום סוכר בממתיקים טבעיים. ושוב, במרבית המקרים האורחים פשוט לא ירגישו בהבדל.

לבסוף, הדרך הטובה ביותר לשמור על תכנית ההרזיה שלכם במהלך החגים היא לקחת אותה לאט ובקלות. זכרו כי המטרה העיקרית של התקופה הזאת היא להיפגש עם בני משפחה וחברים ולבלות איתם זמן איכות. התמקדו בכיף ובהנאה ולא בארוחות הכבדות, ותגלו שלא רק שתיהנו יותר מעונת החגים הזו, גם תשמרו על תכנית הדיאטה שלכם בקלות.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות