דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

תפריט דיאטת כאסח 10 קילו: האם היא הדיאטה הנכונה עבורך?

דיאטת כאסח 10 קילו

בראשית, חשוב להבין מהי דיאטת כאסח 10 קילו. לא מעט אנשים אשר סובלים מעודף משקל ומעוניינים להשיל כמה קילוגרמים (בד"כ שואפים למספר עגול כמו 10 ק"ג) נכבדים מעצמם נוטים לעשות זאת בדרך דיאטת כאסח לשבוע שאינה דווקא הבריאה והנכונה. ממש כפי שהביטוי "דיאטת כאסח 10 קילו" נשמע: מכסחים את הקילוגרמים! האם דיאטות כאסח מומלצות לירידה במשקל? ומה ההבדל בין תפריט דיאטת כאסח לדיאטה מהירה ובריאה?

מאז ומתמיד היו ויהיו אנשים בעלי עודף משקל, אם מתורשה גנטית, אם מאכילה עודפת ואם מסיבות רפואיות שונות כגון תרופות מסוימות בעלות תופעות לוואי של השמנת יתר. העובדה הזו לא תשתנה כנראה עוד הרבה שנים. אם כך, כיצד ניתן להתמודד עם עודף משקל? ישנן מגוון גדול של דרכים להוריד במשקל, דרכים בריאות וגם דרכים שלכאורה נראות יעילות אך עלולות להזיק לגוף באופן בלתי הפיך כמו דיאטות כאסח מהירות לשבוע שעלולות לפגוע יותר מאשר להועיל.

כיצד מגדירים דיאטות כאסח מהירות?

מדובר בדרך אינטנסיבית וצפופה בזמן אשר מטרתה לרדת במשקל בצורה מהירה ככל שניתן בדרך לתקופה של שבוע. תפריט דיאטת כאסח לשבוע לרוב יתבטא במעט מאוד מזון, לעיתים עד כדי הרעבה של האדם המבצע אותה. ישנן גם תפריטי דיאטות כאסח מהירות אשר מתבטאות באכילה של מזון ספציפי אחד בלבד והישענות עליו כבסיס להישרדות לאורך כל תקופת ההרזיה. כמו למשל דיאטה מהירה מסוג כרוב אשר בה אוכלים כרוב במגוון צורות, אם במרק, אם בסלט ואם רק את המיצים שלו. מאחר ודרך הרזיה כמו תפריט דיאטת כאסח 10 קילו לשבוע היא כמעט נטולת מזון, יש לה השלכות לא בריאות ואף קשות על הגוף שלנו, בטווח הקצר ובטווח הארוך.

מה הם הנזקים היכולים להיגרם בדיאטת כאסח מהירה?

מאחר והגוף אינו מקבל את כל אבות המזון אליהם הוא זקוק כמו: פחמימות, חלבונים ושומנים למשל, הוא עלול לקרוס בשל אפיסת כוחות ואנרגיה. בנוסף, דיאטת כאסח 10 קילו לשבוע היא דיאטה מהירה שמאוד קשה לביצוע באופן כללי ועלולה לייאש מאוד מהר את האדם שמחליט לעשות אותה. דבר אשר יגרום לו להפסיק אותה ברגע אחד ולחזור לאכילה רגילה במקרה הטוב ולאכילה קיצונית במקרה הרע, שמתרחשת במרבית המקרים. כתוצאה מדיאטת כאסח מהירה, המצב שנוצר הוא עלייה במשקל בחזרה וברוב המקרים אף עלייה נוספת במשקל, מאחר והגוף שהיה במצוקת מזון ואנרגיה זמינה עד כה, "מתנפל" כביכול על האנרגיה שהוא חיכה וציפה לה לאורך כל תקופת ההרזיה.

בשורה התחתונה, דיאטת כאסח מהירה לשבוע אינה מומלצת על ידי רוב אנשי המקצוע בתחום, מאחר והם מזיקים יותר מאשר מועילים. בכדי לרזות בצורה מבוקרת ובריאה, כדאי לפעול עם תפריט יומי מאוזן, הכולל את כל אבות המזון וכמובן להוסיף לכל הסיפור הזה גם פעילות גופנית מבוקרת.

כאן בדיוק המקום להגיד: שיטת ההרזיה של מרזי מורית היא איננה דיאטת כאסח 10 קילו. בשיטת מרזי מורית תפריט הדיאטה שלך בשונה מדיאטת כאסח לשבוע נערך על ידי יועצי ההרזיה של החברה, בפיקוח רפואי, ומותאם בדיוק לצרכים שלך עם כל אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים הנדרשים לבריאות גופך. בנוסף, במהלך כל תקופת הירידה במשקל, יועצות ההרזיה של מרזי מורית זמינות עבורך ומכונות לענות על כל שאלה או משאלה שתתעורר, או סתם לתת את התמיכה הדרושה לך בתקופת ההרזיה.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות