דברי איתנו whatsapp
דברי איתנו whatsapp
0

דיאטה מהירה

דיאטה מהירה תפריט

ההזמנה שהגיעה אלייך בדואר מודיעה לך שעוד חודש בת הדודה שלך מתחתנת, אבל לך אין מה ללבוש. הפייסבוק מבשר לך שבעוד חודשיים תתקיים פגישת המחזור עם החברה מהתיכון, אבל את/ה כבר לא נראה כמו פעם. מציק? מעצבן? אפילו מלחיץ קצת? אם רק היית 5 קילו פחות, היית קונה את הבגד המושלם לאירוע. נשמע מוכר? תפריט דיאטה מהירה לשבוע היא בדיוק מה שאת/ה צריך/ה אבל, וזה "אבל" גדול, דיאטות מהירות יכולות להזיק אם לא מבצעים אותה בצורה נכונה ומבוקרת. הרבה מקומות מצהירים כי בידם הדיאטה הכי מהירה שתאפשר לכן להיכנס לביקיני בגאווה או שתוכל להסתובב כמו טווס על חוף הים ללא חולצה, אבל אותן חברות תמיד שוכחות לפרט על הסיכונים שיש בדיאטות הקיצונית הללו.

תפריט דיאטה מהירה של מרזי מורית בשונה מתפריטי דיאטה אחרים שמפורסמים באינטרנט או אצל דיאטנים פרטיים, תאפשר לך להשיג את המטרה שלך ולהוריד עד 10 ק"ג ב- 30 יום, ובשונה מדיאטות מהירות אחרות – בדרך הבריאה והבטוחה ביותר. הכול – בהתאמה לצרכים ולנתונים האישיים שלך, בליווי וייעוץ יומיומי ובפיקוח של רופאי החברה.

אנשים רבים מחפשים את הדיאטה הכי מהירה שיש, חבל שאותם אנשים לא מודעים להשלכות הבריאותיות שיש באותן דיאטות קיצוניות. אחת מאותן דיאטות בעייתיות מוכרת בשם תפריט דיאטה מהירה 500 קלוריות. מדובר על דיאטה קיצונית שבה האדם שעושה את הדיאטה מקפיד לאכול עד 500 קלוריות ליום! מדובר בסדר גודל זעום ביחס למה שגבר או אישה צריכים לאכול ביום. בכל מה שנוגע להרזיה מהירה במרזי מורית הסיפור אחר לגמרי, התכנית שלנו לדיאטה מהירה שונה מכל דיאטה מהירה לשבוע, התכנית פותחה על ידי רופאים ומומחים לתזונה ולחיטוב ולכן היא הבריאה והבטוחה ביותר מכל שיטות הדיאטה הקיימות. 36 שנה של ותק וניסיון ומעל 500,000 לקוחות שרזו והצליחו עם תפריט לדיאטה מהירה של מרזי מורית -הם ההוכחה להצלחה שלך. דיאטות מהירות אחרות הן כלליות ולא מותאמות לכל אחד, שיטת ההרזיה המהירה של מרזי מורית מותאמת לך באופן אישי על פי שאלון הרשמה המכיל את פרטייך האישיים, מצבך הגופני והרפואי והעדפותיך במזון.

השאלון המלא שלך עובר לצוות המקצועי בפיקוח רופא החברה, שמתאים לך תפריט לדיאטה מהירה אישי
ל- 20 יום, הכולל 3-4 אורחות קלות להכנה בכל יום.

לאורך כל תהליך ההרזיה עומד לרשותך צוות מקצועי טלפוני, שמייעץ לך ותומך בך במענה לשאלות או במתן עידוד ומוטיבציה. יומני דיווח ובקרה, אותם ממלאים במהלך תפריט הדיאטה מהירה, מאפשרים לרופאי החברה לעקוב אחר התקדמותך.

את התפריט לירידה במשקל האישי שלך מלווים המוצרים הייחודיים של מרזי מורית, המבוססים על פיתוח ומחקר שוויצרי, שיסייעו לך במתן תחושת שובע ובפירוק ריכוזי השומן והצלוליט במקומות הנכונים.

אז איך מרכיבים תפריטי דיאטה מהירים?

עם תפריט דיאטה מהירה, המורכב באופן אחראי על ידי אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בתחום בריאות הגוף, תוכלו לרדת במשקל במהירות – בדיוק כפי שחלמתם – בדרך הבריאה והבטוחה ביותר!

תפריט לדיאטה מהירה צריך להיות בנוי כמו שצריך, להיות בריא וקל לביצוע. אנשים שמחפשים את הדיאטה הכי מהירה נתקלים הרבה פעמים באינטרנט בתפריט דיאטה מהירה לשבוע או תפריט דיאטה מהירה 500 קלוריות, שניהם עלולים לגרום נזקים לא פשוטים ובלתי הפיכים לגוף.

תפריט לדיאטה מהירה, נכונה ומאוזנת חייב לכלול את כל אבות המזון שגוף האדם אינו יכול להתקיים בלעדיהם בצורה תקינה – אך עם זאת ניתן להפחית כמויות וכן לצרוך מזונות מזינים ובריאים יותר. כלומר: אנרגיה יעילה שמגיעה ממזונות שמכילים בתוכם ויטמינים נחוצים עם שומנים איכותיים ופחמימות מורכבות – תוך כדי שילוב פעילות גופנית קלה ומאוזנת.

רואים תוצאות מדהימות יום יום

לייעוץ והזמנות Call Now Button
דברי איתנו whatsapp
X
תפריט ניווט
דברי איתנו
לייעוץ והזמנות